Kilpailut

Nimi Pvm Paikkakunta Järjestäjä
Suomen Cup Finaali 2017 9.12.2017 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
OKS salikisat 2.12.2017 Oulu Oulun karateseura
Kuulatuulen Marraskisa 4.11.2017 Laukaa Suomen Kahvakuula
Lift Me Cup lokakuu 2017 29.10.2017 Helsinki, Tampere Lift Me Up
Supermaraton- ja maratonkisat 28.10.2017 Lohja Merjan Sportti
Suomen Cup Etelä 2017 7.10.2017 Helsinki Lift Me Up
Ultimate Girevik Cup Stage 3 7.10.2017 Lohja Merjan Sportti
Lift Me Cup syyskuu 2017 24.9.2017 Helsinki Lift Me Up
Veteraanien SM-kilpailu 2017 ja kansallinen kisa 23.9.2017 Lahti Lahden Gentai ry
Juniorikilpailu Veteraanien 2017 SM-kilpailujen yhteydessä 23.9.2017 Lahden Gentai ry
Kahvakuulaurheilun Suomen Cup 2.9.2017 Haapajärvi Haapajärven Karateseura
Puolimaratonnostojen SM-kisat 19.8. 19.8.2017 Monitoimitalo, Sivulantie 6, Saarijärvi Tahdonvoiman Timpani - TahTi ry
Suomen Cup Länsi 2017 5.8.2017 Laukaa Suomen Kahvakuula
Tuomarikoulutus ja salikisat 15.7.2017 Varkaus 15.7.2017 Varkaus Suomen Kahvakuula
VII Konnevesi Long Cycle 8.7.2017 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Kahvakuulapuolimaratonin Ultimate Girevik Cup Stage 2 1.7.2017 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
Cup of Scandinavia 2017 17.6.2017 Naestved, Tanska Hyvinkään Ryhti
Lift Me Cup 4. osakilpailu 2017 28.5.2017 Helsinki, Vaasa Lift Me Up
Kuulatuulen Toukokisa 27.5.2017 Laukaa Suomen Kahvakuula
IUKL EM 2017 11.5.2017 Daugavspils, Latvia
K4 salikisat 04/2017 30.4.2017 Tampere K4 Center
Timpanin salikisa ja tuomarikurssi 29.4.2017 Lannevesi Tahdonvoiman Timpani - TahTi ry
Ensikertalaisten salikisa, KonnU & SumKu 23.4.2017 Sumiainen Konneveden Urheilijat Ry
Lift Me Cup 3. osakilpailu 2017 23.4.2017 Helsinki, Vaasa Lift Me Up
Lankalauantain kansallinen kisa, Kuusamo 2017 15.4.2017 Kuusamo Kuusamon Erä-Veikot
Pitkäperjantain salikisat 14.4.2017 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
OKS salikisat 8.4.2017 Oulu Oulun karateseura
Kuulatuulen Aprillikisa 1.4.2017 Laukaa Suomen Kahvakuula
Lift Me Cup 2.osakilpailu 2017 26.3.2017 Helsinki, Tampere Lift Me Up
Kahvakuulapuolimaratonin Ultimate Girevik Cup Stage 1 4.3.2017 Lohja Merjan Sportti
Kahvakuulaurheilun SM 2017 25.2.2017 Haapajärvi Haapajärven Karateseura
Kahvakuulaurheilun salikisat, KonnU 29.1.2017 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Lift Me Cup 1.osakilpailu 2017 29.1.2017 Helsinki/Vaasa/Tampere Lift Me Up
Loppiaisen salikisat, SKK Varkaus 7.1.2017 Varkaus Suomen Kahvakuula
Joulutempaus 18.12.2016 Helsinki ja Vaasa Lift Me Up
BOLT SM-kisat 10.12.2016 Hyvinkää Hyvinkään Ryhti
Kuulatuulen itsenäisyyspäiväkisa 6.12.2016 Laukaa Suomen Kahvakuula
OKS salikisat 3.12.2016 Oulu Oulun karateseura
Kahvakuulamaratonien MM-kisat 2016 1.12.2016 Sønderborg Merjan Sportti
Lift Me Cup 8. osakilpailu 27.11.2016 Helsinki Lift Me Up
WAKSC World Grand Prix Hungary 26.11.2016 Kecskemét, Unkari
Lift Me Cup 7. osakilpailu 30.10.2016 Helsinki Lift Me Up
IUKL MM 2016 27.10.2016 Aktobe Hyvinkään Ryhti
Salikisat Kuusamo 22.10.2016 Kuusamo Kuusamon Erä-Veikot
Ultimate Girevik Cup stage 3 22.10.2016 Lohja
GS Liedon salikisat & tuomarikoulutus 15.10.2016 Turku Girevoy Sport Lieto
Kahvakuulaurheilun salikisat -- KonnU 1.10.2016 Konnevesi Konneveden Urheilijat Ry
Lift Me Cup 6. osakilpailu 25.9.2016 Helsinki Lift Me Up
Gentain salikisat 17.9.2016 Lahti Lahden Gentai ry
Gentain kansalliset kilpailut 17.9.2016 Lahti Lahden Gentai ry

1 of 6